Tel: 509 499 101

Dochodzenie odszkodowań komunikacyjnych

Jeśli potrzebujesz pomocy w kwestii dochodzenia odszkodowania z tytułu poniesionej w wyniku wypadku straty, zgłoś się do nas. Profesjonalnie doradzimy w kwestii planu działania, podpowiemy gdzie i kiedy udać się, by uzyskać rekompensatę. Na życzenie klienta sami występujemy o wypłatę odszkodowania do odpowiednich instytucji prywatnych i państwowych i Towarzystw Ubezpieczeniowych.

 

Oferujemy klientowi auto zastępcze bez limitu kilometrów jak i kaucji na czas naprawy jego samochodu co umożliwia jemu normalne prosperowanie nie zakłócając dotychczasowych obowiązków wynikających z życia osobistego jak i zawodowego.

Klient odbierając naprawiony samochód nie martwi się zobowiązaniami finansowymi wynikającymi z naprawy pojazdu jak i najmu auta zastępczego czy holowania. Roszczenia z tytułu szkody w pojeździe są kierowane wyłącznie do Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Przy likwidacji szkód działamy w oparciu o Ustawę z dnia 22 maja 2003 r. o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych (Dz. U. z 2003 r. Nr 124 poz.1152 z późn. zm.) 

 

Zadbamy o Twoje finanse, bez względu na to z usług którego towarzystwa ubezpieczeniowego korzystasz.